wieloletnie doświadczenie

szeroki zakres usług

nowoczesne rozwiązania

najwyższa jakość


O firmie

Auto Centrum jest nowopowstałą stacją w Trzebiatowie, woj. zachodniopomorskie. Posiadamy nowoczesny sprzęt. Cechuje nas precyzja i dokładność. Każdy pojazd, który opuszcza naszą stację jest w pełni sprawny i maksymalnie bezpieczny na drodze.

Świadczymy usługi dla wszystkich klientów zainteresowanych naprawą swojego samochodu. Posiadamy niezbędny sprzęt komputerowy i specjalistyczne narzędzia do naprawy pojazdów.

Oferujemy usługi w zakresie: stacji kontroli pojazdów, blacharsko-lakiernicze, holowanie pojazdów, demontaż pojazdów, wszelkie naprawy mechaniczne, wymiana opon. Oferujemy również używane części pochodzące z demontowanych pojazdów. Wystawiamy gwarancję na wszystkie usługi.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 786 863 377

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Cechuje nas precyzja i dokładność. Każdy pojazd, który opuszcza naszą stację jest w pełni sprawny i maksymalnie bezpieczny na drodze.

Oferujemy usługi w zakresie: stacji kontroli pojazdów, napraw blacharsko-lakierniczych, holowania pojazdów, demontażu pojazdów, wszelkich napraw mechanicznych, wymiany opon.

Oferujemy również używane części pochodzące z demontowanych pojazdów. Wystawiamy gwarancję na wszystkie realizowane przez nas usługi...

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze usług najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.